Tvorba loga Tvorba web stránok Internetový obchod Grafika & DTP Web aplikácie

Napísali o nás

MotoManiac.sk – internetový obchod na mieru MotoManiac.sk

"Myslíme, že názov "WebyNaMieru" veľmi presne vystihuje filozofiu a schopnosti tejto spoločnosti. Musíme oceniť najmä rýchly a zodpovedný prístup pri tvorbe nášho (z pohľadu funkcionality trocha atypického) eShopu. Tím WebyNaMieru nepozná  slovo "nedá sa", čo sme vysoko ocenili počas našej vzájomnej komunikácie. Vždy ku nám ako klientovi  a našim potrebám pristupovali zodpovedne a profesionálne. Finálny produkt bol dizajnovo  a graficky originálny a nápaditý. Počas prác na projekte prichádzali s nápadmi na vylepšenia, prípadne odborne dopracovali časti, ktoré sme pri tvorbe špecifikácie nevedeli presne určiť.
So spoločnosťou WebyNaMieru sme sa rozhodli nadviazať dlhodobú spoluprácu na základe pozitívnych skúseností s ich prácou. Vedenie spoločnosti bolo vždy ústretové, pri cenotvorbe zohľadňovali viaceré faktory počnúc termínom vyhotovenia a končiac komplexnosťou riešenia. Výsledná dohoda bola vždy výhodná pre obe strany. Výber spoločnosti WebyNaMieru, ktorá pre nás realizovala komplexné riešenie eShopu motomaniac.sk, považujeme za výborný a sme radi, že sme tak urobili už na začiatku nášho fungovania."

Vladimír Zaťko, konateľ Z2R s.r.o.

Všetky referencie

Tvorba loga

VERT - tvorba loga VERT - tvorba loga
Kompletný redizajn loga jedální VERT sa čoskoro odrazí aj na interiéri a exteriéri oboch prevádzok. Návštevníci tak budú môcť vychutnávať skvelé jedlá v ešte príjemnejšej atmosfére. Sledujte aktuálne dianie aj  na novej webstránke www.jedalenvert.sk.

Viac o tvorbe logaVšetky projekty tvorby logaViac o projekte

Tvorba web stránok

Twistovo.sk - detská planéta plná zábavy Twistovo.sk - detská planéta plná zábavy
Cestovná kancelária Twistovo sa orientuje na organizovanie a realizáciu detských táborov, plaveckých kurzov a školy v prírode. Zameranie webu bolo preto graficky prispôsobené detskému návštevníkovy avšak pri zachovaní serióznosti a použiteľnosti webovej prezentácie. Web stránka Twistovo.sk, nie je len prezentáciou cestovnej kancelárie, ale obshuje aj prepracovaný systém administrácie rezervácií na jednotlivé turnusy. Samozrejmosťou je taktiež plne administrovateľný obsah webu.

Viac o tvorbe web stránokVšetky projekty web stránokViac o projekte

Tvorba internetových obchodov

Kociky.sk - zažite ozajstné emócie Kociky.sk - zažite ozajstné emócie
Elektronický obchod kociky.sk má pre Vás pripravený jednoduchý návod pre výber správneho kočíka práve pre Vás. Nechajte sa očariť dômyselnosťou produktov svetových značiek Peg-Perego, Romer či Britax. Najširší sortiment na Vás čaká na adrese kociky.sk alebo priamo v kamennej predajni v Auparku. Pre mimo Bratislavských návštevníkov je pripravená podrobná navigácia priamo do predajne, takže sa určite nestratíte.

Viac o eShop systémeVšetky eShop projektyViac o projekte

Grafické práce a DTP

Château Appony - Corporate Identity Château Appony - Corporate Identity
V prípade kaštiela Oponice, dobový luxus dnes už nedýcha len z webovej prezentácie www.chateauappony.sk, ale aj z tlačových materiálov, ktoré sme pre hote Chateau Appony pripravili. Vytvorili sme koncept rôznorodých tlačových materiálov, od hlavičkových papierov, cez faktúry až po brožúry a pozvánky. V rámci identity samozrejme nemohli chýbať ani vizitky, vizualizácie pre reklamné predmety a samozrejme dizajn manuál, ktorý všetky tieto prvky jasne definuje.

Viac o DTPVšetky grafické práceViac o projekte

Webové aplikácie na mieru

Kusovky.sk / GoForGig.com - svet udalostí a vstupeniek Kusovky.sk / GoForGig.com - svet udalostí a vstupeniek
Rozsiahly portál spracovávajúci dáta od renomovaných sellerov a resellerov vstupeniek po celom svete (napr. Ticketmaster, Getmein, Viagogo, Seatwave a iný).

Viac o api na mieruVšetky projekty webov na mieruViac o projekte