Grafické práce a DTP

Všetky naše grafiky a dizajny vytvárame pre Vás, preto ku každému projektu pristupujeme osobitne. Vieme totiž, že každý z našich klientov je iný a má špecifické potreby. Od začiatku prác, kedy pred nami leží len čistý papier až po posledný detail grafiky, komunikujeme s klientom, tak aby sme spoločným dialógom dospeli ku 100 % naplneniu Vašich očakávaní.

EnergyHouse.sk - Corporate Identity

EnergyHouse.sk - Corporate Identity

S klientom Energyhouse.sk spolupracujeme v oblasti tvorby webu a webdizajnu už dlhšiu dobu, preto keď nás klient oslovil s potrebou tvorby identity, poňali sme projekt ako výzvu poskytnúť ešte lepší výsledok než na aký bol klient zvyknutý. Pre Energyhouse.sk sme spracovali vizitky, hlavičkové papiere, obalové mapy a ďalšie formuláre a dokumenty. Celkový dizajn sa drží nastavených trendov webovej prezentácie, ktorá teraz dotvára celkový image spoločnosti.

Viac o projekte

Château Appony - Corporate Identity

Château Appony - Corporate Identity

V prípade kaštiela Oponice, dobový luxus dnes už nedýcha len z webovej prezentácie www.chateauappony.sk, ale aj z tlačových materiálov, ktoré sme pre hote Chateau Appony pripravili. Vytvorili sme koncept rôznorodých tlačových materiálov, od hlavičkových papierov, cez faktúry až po brožúry a pozvánky. V rámci identity samozrejme nemohli chýbať ani vizitky, vizualizácie pre reklamné predmety a samozrejme dizajn manuál, ktorý všetky tieto prvky jasne definuje.

Viac o projekte

Atraktívny vizuál pre flamenco kapelu Remedios

Atraktívny vizuál pre flamenco kapelu Remedios

Žánrová grafika pre hudobné zoskupenie Remedios hrajúce prevažne falmenco, nebola jednoduchá úloha. Naši dizajnéri sa však nedali nijako zahambiť a ponúkli tejto kapele hneď niekoľko sľubných návrhov. Žáner flamenko nie je nijako rozšírený a ide skôr o menšinový žáner majúci svoje viaceré špecifiká. Práve v tomto vizuáli bola snaha zobraziť nielen tieto špecifiká, ale aj unikátnosť talentovaného zoskupenia Remedios.

Viac o projekte

DER KURIER – novinová reklamná kampaň

DER KURIER – novinová reklamná kampaň

Rýchlosť, profesionalita a maximálne nasadenie, takéto zadanie čakalo na náš tím v prípade printovej reklamy pre DER KURIER Slovakia, spol. s r.o.. V hektike uzávierok printových médií sú tieto požiadavky samozrejmé, tak ako je pre nás samozrejmé naplnenie očakávaní našich klientov. Výsledkom je kvalitná práca a odmenou nášho nasadenia je spokojný klient.  

Viac o projekte

WebyNaMieru - corporate identity

WebyNaMieru - corporate identity

Identita našej spoločnosti, už aj na papiery a jasne definovaná.

Viac o projekte