Tvorba web stránok

Internetová stránka je dnes bežnou záležitosťou, dovoľte nám, aby sme znej spravili niečo viac. Pohľadny dizajn pritiahne oko návštevnika, jednoduchá navigácia ho udrží na stránke a kvalitný obsah ho presvedčí o tom, že našiel čo hľadal. Pomocou nášho redakčného systému budete môcť upravovať obsah Vašej webovej prezentácie 24/7, prostredníctvom internetu a bez znalosti programovacích jazykov.

Bratislavský meštiansky pivovar - záhrada

Bratislavský meštiansky pivovar - záhrada

Spoločnosť Bratislavský meštiansky pivovar nás začiatkom tohto roka oslovila s požiadavkou na tvorbu novej webovej prezentácie pre ich ďalšiu prevádzku, kde takisto varia svoje vlastné pivko a podávajú typycké špecialitky domácej kuchyne. Novou webovou prezentáciou sme chceli nadviazať na úspechy tej pôvodnej a opäť sme sa plne inšpirovali použitými materiálmi a prvkami z pivovaru. Minipivovar na Dunajskej ulici viac ako dôstojne zastáva miesto v bývalej preslávenej prešporskej kúrii a po kompletnej rekonštrukcii pojme viac ako 500 ľudí.

Viac o projekte

Twistovo.sk - detská planéta plná zábavy

Twistovo.sk - detská planéta plná zábavy

Cestovná kancelária Twistovo sa orientuje na organizovanie a realizáciu detských táborov, plaveckých kurzov a školy v prírode. Zameranie webu bolo preto graficky prispôsobené detskému návštevníkovy avšak pri zachovaní serióznosti a použiteľnosti webovej prezentácie. Web stránka Twistovo.sk, nie je len prezentáciou cestovnej kancelárie, ale obshuje aj prepracovaný systém administrácie rezervácií na jednotlivé turnusy. Samozrejmosťou je taktiež plne administrovateľný obsah webu.

Viac o projekte

EnergyHouse.sk

EnergyHouse.sk

Redizajn a nové spracovanie stránok energyhouse.sk dodali spoločnosti na modernej prezentácii. Keďže klient bol predovšetkým zástancom precíznej práce a vyhotovnia, rozumeli sme si už od začiatku projektu. Všetky nápady a požiadavky sme z papiera preniesli do webového prostredia a dizajnu celej prezentácie, výsledkom čoho je kompaktná, moderná stránka poskytujúca návštevníkom dôležité informáce a priestor na kontakt so spoločnosťou EnergyHouse.sk

Viac o projekte

Luxusný hotel Appony v Oponickom kaštieli

Luxusný hotel Appony v Oponickom kaštieli

Luxus skĺbený s dobovou atmosférou historického kaštiela, presne to Vás čaká v Chateau Appony. Či ste na obchodných cestách alebo len hľadáte priestor na víkendový odpočinok určite nesmiete minúť Oponice neďaleko Nitry. Nové webové stránky tohto kaštieľa vám napovedia viac o jeho prednostiach no zďaleka neodhaľujú všetky tajomstvá tohto historického miesta.

Viac o projekte

VERT - web pre samoobslužnú reštauráciu

VERT - web pre samoobslužnú reštauráciu

Rozsahom jednoduchá webová prezentácia jedální VERT ponúka svojim návštevníkom prehľad o dennom ako aj týždňovom obedovom menu. Databáza údajov je ďalej využívaná aj pre spracovanie denných ponúk aj do printovej podoby prostredníctvom PDF súborov.

Viac o projekte

Moderná web stránka pre stavebnú spoločnosť

Moderná web stránka pre stavebnú spoločnosť

Aj spoločnosť HBH a.s. sa rozhodla pre renováciu v oblasti web dizajnu a poskytovaných informácií na Internete. Okrem pútavého a nadčasového dizajnu sme sa zamerali predovšekým na použiteľnosť a prístupnosť zobrazovaných informácií. Na malom priestore vás webová prezentácia prevedie ponukou služieb, garanciami kvality a poslednými referenciami tejto stavebnej spoločnosti.

Viac o projekte

Kreatívny webdesign pre Kuchyne na mieru

Kreatívny webdesign pre Kuchyne na mieru

Spoločnosť so rovnakou filozofiou práce, i keď odlišným oborom ako WebyNaMieru, to sú Kuchyne na mieru s.r.o. Nové a imidžové webové stránky tejto spoločnosti Vás určite oslovia nie len pohľadným dizajnom, ale predovštetkým širokou a kvalitnou ponukou služieb. Kuchynenamieru.sk je webstránka odborníkov na Vašu kuchyňu.

Viac o projekte

Radiológia – dynamická webová prezentácia

Radiológia – dynamická webová prezentácia

Spoločnosť Radiológia s.r.o. je poskytovateľom CT a MR vyšetrení na špičkových prístrojoch v Nemocnici Sv. Cyrila a Metoda v Bratislave (Antolská). Pre toto moderne vybavené zariadenie sme pripravili príťažlivý dizajn webovej prezentácie. Webová stránka radiologia-bratislava.sk sa vyznačuje predovšetkým intuitívnou navigáciou a prehľadnosťou, preto sa na stránkach Radiológie nikdy nestratíte a veľmi rýchlo nájdete hľadané informácie.

Viac o projekte

Bratislavský meštiansky pivovar – „Meštiak”

Bratislavský meštiansky pivovar – „Meštiak”

Už ste boli v tomto jedničnom podniku v Bratislave? Ak áno, dáte nám určite za pravdu, že majú jednu z najlepších kuchýň v meste a k tomu naozaj skvelé pivo. Ak ste v Meštiaku ešte neboli máme pre vás jedinú radu - rýchlo tam. Vyskúšajte sami jedinečné pivo vyrobené priamo v pivovare a naozajstnú slovenskú kuchyňu servírovanú priamo z panvičky. Stále sme vás nepresvedčili? Navštívte stránku Meštianskeho pivovaru a presvedčte sa z pohodlia vášho domova.

Viac o projekte

K.P.A. – profesionálna firemná prezentácia

K.P.A. – profesionálna firemná prezentácia

Koncom roku 2009 sme uviedli nový šat stránky firmy K.P.A. stavebná a obchodná spoločnosť a.s., ktorá je stredne veľkou a stabilnou stavebnou spoločnosťou operujucou predovšetkým na západnom Slovensku. Práve renomé spoločnosti bolo kľúčom ku jej samotnej prezentácii. Za spoločnosť so stavebnou činnosťou hovoria predovšetkým referencie, a tie ako sami môžete posúdiť sú skutočne interesantné.

Viac o projekte