Webové aplikácie na mieru

Overené procesy vývoja softvéru a rozsiahle skúsenosti s webovými projektmi a databázami sú zárukou, že v nás nájdete spoľahlivého partnera pre všetky oblasti internetovej prezentácie a komunikácie.

Twistovo.sk - detská planéta plná zábavy

Twistovo.sk - detská planéta plná zábavy

Cestovná kancelária Twistovo sa orientuje na organizovanie a realizáciu detských táborov, plaveckých kurzov a školy v prírode. Zameranie webu bolo preto graficky prispôsobené detskému návštevníkovy avšak pri zachovaní serióznosti a použiteľnosti webovej prezentácie. Web stránka Twistovo.sk, nie je len prezentáciou cestovnej kancelárie, ale obshuje aj prepracovaný systém administrácie rezervácií na jednotlivé turnusy. Samozrejmosťou je taktiež plne administrovateľný obsah webu.

Viac o projekte

Kusovky.sk / GoForGig.com - svet udalostí a vstupeniek

Kusovky.sk / GoForGig.com - svet udalostí a vstupeniek

Rozsiahly portál spracovávajúci dáta od renomovaných sellerov a resellerov vstupeniek po celom svete (napr. Ticketmaster, Getmein, Viagogo, Seatwave a iný).

Viac o projekte

Kociky.sk - zažite ozajstné emócie

Kociky.sk - zažite ozajstné emócie

Elektronický obchod kociky.sk má pre Vás pripravený jednoduchý návod pre výber správneho kočíka práve pre Vás. Nechajte sa očariť dômyselnosťou produktov svetových značiek Peg-Perego, Romer či Britax. Najširší sortiment na Vás čaká na adrese kociky.sk alebo priamo v kamennej predajni v Auparku. Pre mimo Bratislavských návštevníkov je pripravená podrobná navigácia priamo do predajne, takže sa určite nestratíte.

Viac o projekte

Topshopping.sk

Topshopping.sk

Tento rozsiahly portál bol pre našu spoločnosť veľkou výzvou, preto sme sa do prác zakúsli na 110% hneď od začiatku. Komplexný administračný systém, ktorý stojí za týmto portálom zastrešuje automatizované importovanie dát z eshopov, párovanie produktov, štatistiky, prepojenie na katalóg eshopov a na unikátny zľavový portál, ktorý pre návšetvníkov vyberá aktuálne zľavy tovarov z viac ako 1000 slovenských eshopov. Projekt Topshopping.sk je budovaný s ambíciou zaradiť sa medzi top porovnávače tovarov a Slovensku, akými sú Heureka.sk, Pricemania.sk či Najnakup.sk.

Viac o projekte

Intranetová aplikácia na mieru pre profesionálov

Intranetová aplikácia na mieru pre profesionálov

Komplexné riešenie intranetovej aplikácie pre spoločnosť FSTT nebola jednoduchá úloha. Spoločne s klientom sme krok za krokom definovaly potreby a požiadavky na aplikáciu v snahe prispôsobiť ju potrebám každého zamestnanca. Spoločnosť FSTT pôsobí na trhu dodávok kameniva, štrkopieskov a pieskov už niekoľko rokov. Spracovávanie objednávok a údajov v excel tabuľkách sa pre ich množstvo stalo nerealizovateľnou a neúnosnou úlohou. Aj preto nás oslovili s požiadavkou na vytvorenie aplikácie na mieru. Aplikácia zastrešuje údaje o stavbách, lomoch či dopravcoch, pričom sú tieto údaje spolu logicy previazané. Zapracovaná bola aj správa faktúr, reklamácií ako aj mapy a štatistické údaje, ktoré plne čerpajú z údajov v aplikácii.

Viac o projekte

C&C Slovakia – kongresy, semináre a kurzy

C&C Slovakia – kongresy, semináre a kurzy

Pre spoločnosti C&C Slovakia s.r.o. (Congres & Consulting) práve v týchto dňoch dokončujeme webovú stránku na mieru. Prostredníctvom tejto novej stránky zabezpečíme klientom C&C Slovakia s.r.o. možnosť zakúpiť si lístky na ňou poriadané konferencie, spojené aj s ubytovaním.

Viac o projekte

Portál pre všetkých - OsobneZrucnosti.sk

Portál pre všetkých - OsobneZrucnosti.sk

Náš tím pre klienta pripravil unikátnu webovú aplikáciu na mieru, tak aby spĺňal požiadavky a nároky nielen vlastníka, ale aj návštevníkov. Táto webová aplikácia v sebe skrýva širokú škálu funkcií a možností. Naše úsilie sme vložili do dynamickej a dobre použiteľnej aplikácie. Výsledkom je kvalitný portál, ako aj náš ďalší spokojný klient.

Viac o projekte

MotoManiac.sk – internetový obchod na mieru

MotoManiac.sk – internetový obchod na mieru

MotoManiac je tu pre všetkych nadšencov motocrossu a motoriek. MotoManiac.sk otvoril svoje brány a ponúka široký sortiment produktov od oblečenia a doplnkov, ktoré by motomaniakovi nemali chýbať až po poslednú súčiastku pre Vášho dvojkolesového miláčika. V eShope MotoManiac.sk nepoznajú slovo nemáme, tu dostanete naozaj všetko čo vás na motocrossovej motorke len napadne.

Viac o projekte

AICO Tours – cestovná kancelária

AICO Tours – cestovná kancelária

S AicoTours nie je na dovolenku nikdy neskoro. Vôbec nezáleží na ročnom období, pretože vo svete je stále čo robiť. Zaujimavé zájazdy do Japonska a celej Ázie Vás určite dostanú. Ak hľadáte oddych, relax, či dovolenku s aktívnym programom, je pre Vás AicoTours ideálnym partnerom pre cestovanie.

Viac o projekte